Duşakabin

 

Duş ve Küvet Kabinleri 
    Banyolarımız vazgeçilmez ürünleri olan kabinler, her ölçü ve modelde sadece sizin banyonuza özel olarak üretilir.İstediğiniz kadar aksesuar,cam deseni ve renk tercihi yapabilirsiniz.Amacımız kullandığınız duşakabinin yaşam kalitenizi biraz daha artırmaktır.
 
Duşalüks, banyoda yarattığı konfor evin her köşesine yansır. Çünkü Duşalüks kaliteli, kolay ve kullanışlı bir banyo konforuna sahiptir.
“Kaliteli”dir. Çünkü her Duşalüks yılların deneyimi ile en kaliteli malzemenin ve en ileri teknolojinin buluşmasıdır. Sağlam bir işçilik, çağdaş çizgiler ve kalite kontroller daha ilk bakışta fark edilen bir kalite bütünüdür.
 
“Kolay”dır. Çünkü ölçeklendirme, montaj ve satın almadan satış sonrası servislerine kadar tam bir hizmet zinciridir. Üstelik her bütçeye uygun bir Duşalüks vardır. Montajı kolay, yasaması en kolaydır.
 
“Kullanışlı”dır. Çünkü banyodaki her ihtiyaca cevap veren çağdaş bir tasarımdır. Küçük büyük her banyo için ideal çözümdür. Otel ve spor komplekslerinde en dayanıklı, en kullanışlı duşalükstür. Duşalüks yaşamı güzel kılan özel bir tarzdır.
 
Duşalüks garantisinde DİEGO markamız altında üretilen akrilik, duş ve küvetler üstün kalite ilkesi ile çağdaş çizgisi ve modern tasarım görünüm farklılığı ile banyolara sonsuz seçenekler sunar.
 
DİEGO akrilik, duş ve küvetler “Sanitary Grade”akrilik plakalarından üretilmektedir.
 
DİEGO olarak, üretmiş olduğumuz ürünlerde kullanmış olduğumuz, sanitary tipi akriliğin dış etkenlere karşı daha dirençli, solmayan, renk değiştirmeyen, göz alıcı parlak yüzeyi ile sıhhi bakımdan özellikle çok önemli ve hijyenik bir ortam sağlayan, uzun yıllar kullanabileceğiniz, düz ve köşe küvetleri, duş tekneleri, normal ve hidromasajlı köşe küvetleri ile banyolarınıza huzur, sağlık ve mutluluk sunmaktan gurur duyarız.
Etiketler :