YAREN DEKORASYON; 1998 yılında İzmir'de dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profosyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 
    Siz Değerli Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için artık 365 gün 24 saat buradayız.Yaşanabilir mekanlar dizayn etme, gözünüze ve gönlünüze hitap eden dekorlar tasarlayabilmek öncelikli hedefimizdir.
 
    Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.
 
 Müşteri Kitlesi
1. Kaba inşaat halinde teslim edilen dairelerini işletmek isteyenler. 
2. Yeni ev alacak bütçesi olmayan,ama evine yenilik katmak isteyenler. 
3. İşyerinde tadilat yapıp işyeri cazibesini artırarak müşteri çekmeyi hedefleyenler. 
4. Arsası olup kendi dairesini yapmak isteyen,bunun için izlenilecek yollar,plan,proje…vs. bedelleri ve uygulama ile ilgili bilgi almak isteyenler.
 
 
 Çalışma Sistemi
1. Öncelikle yapılacak işle ilgili düşünceleriniz,olmazsa olmazlar ve aklınıza takılan diğer uygulamalarla ilgili bilgiler bizimle paylaşılır. 
2. Firmamız tarafından gönderilen konu uzmanı personel ile mekanda birebir ölçüm yapılır ve çizgiler belirlenir. 
3. İşyerimize dönülür ve kullanılacak malzemeler belirlenir. 
4. Ön projelendirme ve fiyatlandırma yapılır.Yazılı teklif halinde müşteriye sunulur. 
5. Müşteri teklifi inceler,olumlu karşıladığı takdirde sözleşme hazırlanır ve işe başlanır. 
6. Sözleşmelerimizde işin süresi kesinlikle belirtilir.Müşteri asla mağdur edilmez.
 
 
 Ödeme Sistemi
Ödeme seçenekleri vadeli veya peşin olabilir.Peşin ödemelerde en az %5 ek indirim uygulanır.Ödemeler evrak karşılığı yapılır.
 
 
 
 İşçilik Kalitesi
Bünyemizde bulunan ustalarımız alanlarının uzmanı ve sertifikalı ustalardır.Yapılan işler,işçilik hatalarına karşı ömür boyu firmamız garantisi altındadır.
 
 
 
 Malzeme Kalitesi
Aksi istenmediği sürece firmamızın kullandığı malzemeler T.S.E belgeli,garantili,1.kalite ve adını duyurmuş seçkin markalardır.
 
 
 Referanslarımız
Eminiz ki en iyi referansımız,işinizi teslim ettikten sonra siz olacaksınız.Ancak ana sayfada referans linkinden referanslarımızı inceleyebilirsiniz.( 1648 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda