Prefabrik Konut ve Hazır Konut Teknolojisi
 
Arsanızı satın aldınız ve yoksa rüyamı? dedirtecek hayallere adım atmak için hazırlanıyorsunuz. Çok fazla değil, çok kısa bir zaman içinde anahtar teslimini aldığınız konutunuza taşının ve modern bir prefabrik konutta yaşamanın keyfini sürmeye başlayın. Üstelik, benzerlerinden kaliteli, benzerlerinden güvenli ve benzerlerinden hesaplı bir eviniz olsun. Prefabrik TV, en gelişmiş prefabrik konut teknolojisi ve güncel gereksinimleri ön planda tutan mimari anlayışla tasarlanmış ve üretilmiş prefabrike hazır konut üreticisidir. İsterseniz kendi projenizi bize getirin, özel zevkinize ve isteklerinize uygun bir konutu dilediğiniz yerde, en kısa sürede, en uygun fiyatlarla edinin. Prefabrik TV prefabrik konutta çağdaş bir çözüm ortağıdır. Pratik, hesaplı ve ekonomik olan tüm imkanları sağlar. Müteahhit, taşeron, usta, tesisatçı, boyacı, badanacı veya elektrikçi gerektirmez, sizleri kimseyle diyaloğa girmek zorunda bırakmaz. İnşaat giderlerini ve yapacağınız gereksiz masrafları ortadan kaldırır. Güçlü ses ve ısı yalıtımı sayesinde büyük enerji tasarrufu sağlar, bütçenize katkıda bulunur. Uyumlu ve esnek yapılar üreten Prefabrik TV, büyük kentten kasabaya, dağ yamacından yaylaya, deniz kıyısından koruluğa, dilediğiniz yerde prefabrik konutunuzu kurar, dilediğiniz yere kolayca taşınacak kaynaksız yapı teknolojisine sahip bir konutunuz olmasını sağlar. Modüler prefabrik yapısı sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar genişletilebilir, istekleriniz dahilinde büyütülebilir bir demonte prefabrik konutunuz olur. Depremde esneyen yapıya sahip olduğu gibi, tüm deprem risklerinide dikkate alarak projeleri geliştirilir. Depremde sadece esner ve salınır. Buda size maksimum koruma, minimum can kaybı ve masraf kazandırır. Prefabrik konutunuz her iklime uyum sağlar, kesinlikle deniz suyu dahil hiçbir sıcak, soğuk veya sıvı etkenden etkilenmez. Zemin dışında hiçbir beton yapıya ihtiyaç duymaz ve yaz kış her mevsim kurulabilir, kullanılabilir. Her iklim koşulunda, güvenle korkusuzca yaşanır. İçinde bulabileceğiniz her lüks konforu içerir, dışından keskin bir bıçak kadar estetiktir. Çağdaş yaşamın gereklerine göre tasarlanmış iç mekanlar ve gelenekselden özel mimari modern tasarıma kadar dış görünüş seçeneği sağlar. Yıllarca kalır, betonarme gibi çürümez, kesinlikle yaşlanmaz. Bakım ve yenileme isteklerinize karşı masrafları küçüktür, fibercement kaplaması ve kaynaksız yapı teknolojisi ile kayıpları sıfırdır. Prefabrik TV ürünleri ve imal ettiği prefabrik konutlar, sizinle ve sevdiklerinizle beraber yıllarca kalitesini ve güvenini korur. 
 
 
Hazır Konut Fiyatları ve Prefabrik Konut Fiyatlar Nelerdir?
 
Hızla büyüyen modüler sistem hazır konut fiyatlarına gözatmamız gerekirse, çeşitli teferruatlara sahip değişik istekler için dizayn edilmiş ve değişik mimari özelliklere sahip prefabrik konut fiyatlarıda haliyle değişiklik gösterecektir. Medya ve reklamlarda gösterilen alternatif üreticilere ait prefabrik konut ve hazır konut fiyatları hakkında net bilgi verilememesi bu yüzdendir. Standartlara göre prefabrik fiyatlarından bahsedilmesi gerekirse 10.000 YTL gibi rakamlardan başlayarak üst sıralara doğru ilerler. 27 metre² gibi zemin alanlarından başlayarak 130 metre²'ye kadar çıkan tek zeminli hazır konutların fiyatlarıda ortalama anahtar teslim 18.000 YTL'den başlayarak 100.000 YTL'ye kadar çıkar. Standart özelliklere sahip tek katlı hazır konutların tam fiyatları için bizimle iletişime geçerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca çelik konstrüksiyon olan hazır konut ve prefabrike konut fiyatlarınıda öğrenebilir, istekleriniz veya hayallerinizi süsleyen ek özellikleri belirterek tam fiyatları alabilirsiniz. Ayrıca ilerleyen herhangi bir zamanda büyütebileceğiniz hazır konut projenizi veya genişletebileceğiniz prefabrik konutunuzu ektra lüks fiyatlara çıkartmadan yapabilirsiniz. Demontabl yani demonte özelliği sayesinde masraflarınız minimum tutulur, böylecek ek masraflardan kaçınmış olursunuz. 
 
Örnek Prefabrik Ev Fiyatları ve Hazır Prefabrike Konut Kaç Para?
 
Çeşitli üreticiler tarafından çeşitli fiyatlar sağlanmasına rağmen, hazır konut sektöründen fiyatlar genel anlamda belli kriterlerde hemen hemen ortalama olarak aynı fiyatlara sahiptir. Fakat alternatif birçok üretici sektörün bu zaafından yararlanarak, altı ve çimento içerikli asbest içeren ürünler ve kaplama plakaları kullanarak fiyatları piyasa fiyatına makul değer tutarlar ve kar marjlarını attırırlar. Fakat resmi olarak yasak olan bu ürünleri hala satan ve üretimini gerçekleştiren büyük ve çok bilinen firmalar, insan sağlığı ile hala oynamaya devam etmektedir. Gelecekte ailenize büyük bir sorun olarak dönecek ve nesilden nesile sürecek olan bu kanserojen madde aynı zamanda dayanıksızlığı ve suya karşı olan çürümeleriylede bilinmektedir. Firmamız iskelet olarak kimsenin şuanda yapmadığı çelik konstrüksiyon bir sistem kullanır ve fibercement ile kaplama yaparak kalitesini ortaya koyar. Piyasadaki üreticilerden aldığınız fiyat tekliflerini birde bizim kullandığımız teknolojinin fiyatıyla karşılaştırarak yine makul olan ve bütçenize uygun ürünleri almaya karar vermekte kendinize ve ailenize yardımcı olabilirsiniz. 
 ( 1554 Okunma )

Etiketler :